Linhas Urbanas:
079-Hativ II-UFLS-Via Avenida Doutor Jonshon
080-Hativ II-Centro
081-Hativ II-Shopping
082-Terminal Prainha-Rodóviaria (Via El Corona) (Não Entra No Hativ II)
083-Hativ II-Market
084-Hativ II-Ocean Docks
085-Terminal Prainha-Market
086-Terminal Prainha-Santa Maria Beach (Via Avenida Doutor Jonshon)
MO01-Market-Estação Unity
729-Santa Maria-Zona Portuaria
119-Las Colinas Rodeo
C01-Circular 1
C02-Circular 2 (Pontos Turisticos)
311-Santa Maria-Aeroporto (Via Rodovia LS-110)
778-Estação Market-East Beach
Linhas Intermunicipais:
2117-Richman-Angel Pine
2119-Jefferson-Angel Pine
2120-El Corona-Angel Pine
2125-Conference-Angel Pine
2130-Estação Market-Angel Pine
2746-Ocean Docks-Angel Pine
2769-Willowfield-Angel Pine
398C-Jefferson-Red County
549C-El Corona-Red County
779L-Willowfield-Red County
790M-Richman-Red County
398C-Jefferson-Red County